הצהרת נגישות 

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין בע"מ

הצהרת נגישות

מועד עדכון אחרון: 1 בינואר 2022

 

ההוצאה לאור של לשעת עורכי הדין בע"מ ("ההוצאה לאור" או "החברה") מייחסת חשיבות רבה לנגישות ופועלת על מנת להעניק שירותים נגישים ושווים לכל. החברה משקיעה משאבים להנגשת שירותיה, במגוון הערוצים בהם הם מסופקים, תוך הקפדה על עמידה בהוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, התשנ"ח – 1988 והתקנות שהותקנו מכוחו.

ככלל בעת האחרונה אין קבלת קהל במשרדי החברה. עם זאת משדרי החברה כוללים אמצעי הנגשה שונים למקרים בהם בכל זאת נדרשת או מתבקשת הגעה למשרדי החברה (אפשרות להסדרת חניה, מעלית, שביל גישה ועוד).

עקב מעבר למשרדים חדשים במהלך השבועות הקרובים אין קבלת קהל במשרדי החברה. עם השלמת המעבר החברה תפרסם את הסדרי הנגישות במשרדיה החדשים.

שירות טלפוני

החברה מפעילה שירות לקוחות טלפוני במטרה להעניק שירות אישי ומקצועי ללקוחותיה ולפונים אליה. נציגי המוקד הטלפוני קיבלו כלים למתן שירות נגיש ושוויוני ולאופן הטיפול בפניות של לקוחות בעלי מוגבלויות.

אתר האינטרנט של החברה

החברה השיקה אתר חדש שאמור היה לכלול כלי הנגשה. עקב מגבלה טכנית כלי ההנגשה טרם יושמו במלואם והחברה פועלת ליישמם בשבועות הקרובים. עד ליישום אמצעי ההנגשה בכל מקרה של קושי עם תכני או שירותי אתר יש לפנות לשירות הטלפוני.