נבו - המתמחה | ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין


                   

כותרת ריקה

על נבו-המתמחה

'המתמחה' הוא הגוף המוביל בארץ בתחום ההכנה לבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין. מאז השקתו, בשנת 2006, היקף התלמידים הבוחרים ללמוד בו גדל ממחזור למחזור, כמעט ללא פרסום. פתרונות הלימוד האיכותיים שהמתמחה מציע, לצד אחוזי המעבר הגבוהים של תלמידי המתמחה בבחינה, הביאו להמלצות חמות של הבוגרים, אשר ממשיכות לעבור מפה לאוזן ו'מדור לדור'.

המתמחה מציע מגוון רחב של פתרונות לימוד והכנה מקצועית לבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין. בעזרת מערכות הלימוד החדשניות שלנו אנו מסייעים לתלמידינו להקיף את חומר הלימוד בזמן מוגבל ולרכוש מיומנויות למידה יעילות לצד מיומנויות ייחודיות בפתרון שאלות.

כותרת ריקה

מה מיוחד בנבו-המתמחה

הייחודיות של המתמחה נשענת על כמה אדנים עיקריים:

ערכת ספרים ייחודית – המתמחה פיתח ערכת ספרי לימוד יעילה המאפשרת להתגבר על הקושי העיקרי הטמון בבחינות הלשכה: לשלוט בפרטים רבים ולהקיף את חומר הלימוד בזמן מוגבל בלי להחסיר מידע רלוונטי. ערכת הספרים כוללת גם את ספר 'המיקודית' בדין הדיוני, המרכז את ליבת חומר הלימוד בשיטה של הנגשה רוחבית.

שיטת לימוד מאוזנת – המתמחה פיתח שיטת לימוד יסודית, מאוזנת וממוקדת המותאמת ללימוד הדרגתי בשלושה שלבים, והכוללת חזרות ותרגולים רבים לצד עזרים ויזואליים, טבלאות ותרשימים. שיטת הלימוד כוללת גם סרטונים נושאיים ההופכים את הלמידה לחווייתית והמסייעים להטמיע את המידע בזיכרון. על הצלחתה של שיטת הלימוד של המתמחה יעידו אחוזי ההצלחה הגבוהים של בוגריו.

כלי מיומנויות – המתמחה פיתח במשך שנים רבות ענף ייחודי של מיומנויות בקריאת טקסטים ובפתרון שאלות, הכולל גם היבטי פסיכומטריקה, היבטים קוגניטיביים ועוד. הרצאות ייעודיות מקנות לתלמידים כלים להתמודד עם שאלות גם כשהם אינם יודעים את התשובה עליהן.

למידה מותאמת אישית – המתמחה הצליח לרתום את הטכנולוגיה לטובת למידה מותאמת אישית. הכלים הטכנולוגיים המתקדמים של המתמחה מסייעים לצוות המייעץ לנתח את תוצאותיהם של התלמידים ולהכווין אותם בתהליך הלמידה. דוחות אישיים ממוחשבים מציגים לתלמידים משובים אישיים, ובכך מסייעים להם לדייק את הטעון שיפור בתהליך הלימוד שלהם.

טכנולוגיה – המתמחה משלב במערך ההוראה שלו כלים טכנולוגיים ייחודיים המסייעים לתלמידים בתהליך הלימוד והמשפרים את סיכוייהם להצליח בבחינה.

  • הסימולטור מערכת מקוונת חכמה המספקת מערך תרגול מקיף (מעל 12,000 שאלות תרגול) והכוללת מערך ניטור ואבחון יחידני (כולל אפליקציה לטלפון החכם).
  • ממשק דוחות ממוחשבים אישיים – ממשק טכנולוגי פורץ דרך של משובים והמלצות המותאמים אישית לכל תלמיד ותלמיד.
  • ממשק חקיקה אינטראקטיבי בדין המהותי כלי לימוד חדשני המותאם ללימוד נושאי הדין המהותי באמצעות חקיקה מבוארת ושאלות אינטראקטיביות.
  • סימולטור הניסוח – מערכת ממוחשבת לבדיקה ולניתוח הישגים בכל מטלות הניסוח שבתוכנית הלימודים.
  • ספרייה דיגיטלית – מינוי לספרייה מקוונת המאפשרת להתחיל ללמוד עם ספרי הלימוד כבר מיום הרישום .

 כל תלמיד הוא עולם ומלואו. לכל אחד הייחוד שלו. בזכות גישה מקצועית ומותאמת אישית אנו מספקים פתרונות מותאמים לצרכים הייחודיים של התלמידים. אנו מאמינים שהמתמחה הוא הבחירה החכמה והיעילה ביותר עבור המתמודדים עם בחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין. כל זאת במחירים הוגנים וברמת השירות הגבוהה ביותר.


 

השאירו פרטים ונציגינו ייצרו עימכם קשר


מסלולי הלימוד  המתמחים במקומות הבאים בחרו במתמחה. גם השנה.


בית משפט עליון, רפאל, משרד המשפטים, הכנסת, פרקליטות המדינה, ארדינסט בן נתן טולידאנו ושות', הרצוג פוק נאמן, מיתר, גולדפרב זליגמן, פישר בכר ושות, פירון, שיבולת, גורניצקי, ש.הורוביץ ושות, פרל כהן, אגמון טולצ'ינסקי, ארנון, בלטר גוט אלוני, ליפא מאיר ושות', נשיץ ברנדס אמיר, רשות המיסים, וקסלר ברגמן, המוסד לביטוח לאומי, גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גירנברג ושות', ש.פרידמן ושות'


מלאו את הפרטים  ונציגינו ייצרו עימכם קשר

לצפייה בתקנון:    מדיניות פרטיות       תנאי שימוש