הערכים שלנו אמינות

הגוף נמצא תחת קורת הגג של לשכת עורכי הדין, הגוף הרשמי בישראל המאגד את תחום החוק והמשפט. מקורות הידע והתכנים המשפטיים מבוססים על ארכיונים, ספרות משפטית ופסקי דין


ביטחון 

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין משמשת כבית של עורכי הדין. התכנים והמידע עוברים תחת ידיהם של מומחים בתחום ומועברים על ידי מרצים מתוך הלשכה- במטרה להוות מקור לכל נושא ועניין בתחום המשפט. 


מסורת

לשכת עורכי הדין הוקמה בשנת 1961 על מנת לשקוד על רמתו וטהרו של מקצוע עריכת הדין. ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין שומרת על אותם ערכים שהולכים שנים אחורה תוך אמונה בהנגשת מידע אמין ומהימן בתחומי המשפט השונים.


רשמיות

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין משמשת בתור הגוף הרשמי לפרסום שיתוף מידע ותוכן בנושאי החוק והמשפט ומכילה בתוכה בין היתר קורסים והשתלמויות הכשרה לעורכי הדין. 


חדשנות 

ההוצאה אור של לשכת עורכי הדין מאמצת אליה את הקדמה והטכנולוגיה על מנת לאפשר נגישות וזמינות של תכנים בתחום החוק והמשפט דרך פלטפורמה דיגיטלית עכשווית, במטרה להעשיר וללמד. 


רלוונטיות

על מנת לייצר את מקור המידע הרלוונטי ביותר, ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין פועלת לעדכון של תוכן ומידע בפלטפורמות הדיגיטליות השונות בזמן אמת.