פיתוח עסקי ואישי במציאות משתנה
קורס תהליכי לעורכי דין עצמאיים

מרצה: עו"ד מירי ספיר 


אנו מזמינים אותך לקורס של 5 מפגשים קבוצתיים לעורכי דין עצמאים.

המלחמה הכניסה את כולנו למצב מאתגר מכל הבחינות. עורכי הדין העצמאים נדרשים להתאים את עצמם למציאות המשתנה, בכל התחומים: כסף, שיווק, ניהול זמן ואנרגיות ועוד. בתקופה זו חשוב במיוחד לקחת אחריות ולקדם את הפיתוח העסקי והאישי שלנו.

 

נושאי המפגשים

  1. 1.     בואו נדבר על כסף - כסף הוא אחד התחומים המאתגרים, בייחוד במציאות משתנה. אנו חווים פערים משמעותיים בין הרצוי למצוי. כדי להתמודד עם האתגרים, נעשה עבודת עומק בנושא הכסף, לרבות קביעת וגביית שכר טרחה, ניהול תקציב, התנהלות כלכלית ועוד, תוך כדי התבוננות והתמודדות עם האמונות והדפוסים שלנו בנוגע לכסף.
  2. 2.     פיתוח מוצרים (שירותים) - מהם תחומי העיסוק שלנו? באילו מוצרים (שירותים) הכי מתאים לנו לעסוק? מי הלקוחות המדוייקים לנו? האם כדאי לפתח מוצר חדש או "להוציא מהמלאי" מוצר מסויים? איך אנחנו מתאימים את עצמנו ואת המוצרים שלנו למצב החדש?
  3. 3.     שיווק, שיווק, שיווק - איך עושים את זה?! שיווק הוא תמיד מלאכה מאתגרת, ובעת הזו, על אחת כמה וכמה. מהם כלי השיווק שהכי מתאימים לעורכי הדין בדרך כלל, ובעת הזו, בפרט? איך "מרימים את העסק" עכשיו ומוצאים את האנרגיות לשווק?  
  4. 4.     ניהול זמן ומשאבים - למה לא תמיד כדאי להיות "מולטי-טאסקינג"? איך מצליחים להיות יותר פרודוקטיביים? מה באמת "זולל" לנו את הזמן ואת האנרגיות ואיך מגיעים לאיזון?
  5. 5.     קבלת החלטות ואינטואיציה - האם אנחנו מקבלים החלטות רציונליות או אמוציונליות? מתוך פחדים או מתוך האינטואיציה? למה כל זה מאתגר במיוחד בתקופה של מציאות משתנה? איך מגיעים לקבלת החלטות לא מתוך "טחינת מוח" אלא מתוך בטחון ושקט?

מה כולל הקורס? ​ 
5 מפגשים שבועיים
מועד תחילת הקורס: 19/05/2024
ימי ראשון בין השעות 17:00 -19:30
הקורס ייערך בחלקו בזום ובחלקו ב לשכת עורכי הדין , רחוב דניאל פריש 10, תל אביב
המפגשים יתקיימו בקבוצה קטנה, מתוך מטרה לאפשר דיון ותהליך אישי.


מנחת המפגשים: עו"ד (MBA) מירי ספיר, פיתוח עסקי ואישי

בעלת נסיון רב בליווי עורכי דין, מגשרים ומנהלים בתהליכי פיתוח עסקי ואישי; מרצה ומנחת סדנאות ומפגשים קבוצתיים; עו"ד משנת 1992;  בוגרת תואר שני במינהל עסקים, עם התמחות בשיווק; בוגרת קורסים רבים בתחומי הניהול, הגישור, האימון והטיפול; עד שנת 2015 מנכ"לית המכון להשתלמות עורכי דין ומנהלת הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין ושותפה לייסודם.   


בואו והתמקצעו במקום הנכון לקבלת תעודה יוקרתית
מההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין בישראל


אז מה בתוכנית ?


5 מפגשים שבועיים

מפגשים פרונטליים
ומפגשי ZOOM


מועד פתיחה


19/05/2024


יום ושעה

  ימי ראשון 
17:00 - 19:30


 מיקום

 לשכת עורכי הדין
רח' דניאל פריש 10
תל אביב

*** פתיחת הקורס מותנית במספר מינימלי של נרשמים.  

  

הצעד הבא בקריירה שלך- מתחיל כאן

מלאו את הפרטים  ונציגנו יצרו עמכם קשר לרישום

לצפייה בתקנון:    מדיניות פרטיות       תנאי שימוש 

ניתן לבצע רישום לקורס באמצעות האתר 

הירשם עוד היום לקורס  ותבטיח את מקומך