כשהפרטיות זקוקה להגנה…

כיצד מגנים על מידע בעידן הדיגיטלי? ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין מציגה: קורס הגנת פרטיות וסייבר חדשני ופורץ דרך המועבר על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ובעולם. בואו להתמקצע בתחום החיוני ביותר בעולם העכשווי.

  

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, מידע זורם מהר לכל מקום. כולנו מוסרים את המידע שלנו כדי לקבל שירותים זמינים מהנייד. כל ארגון אוסף מידע רב על לקוחות ומשתמשים. איסוף ושימוש במידע מפשט ומקל על התנהלותנו ביום יום, אך מנגד מזמן לנו אתגרים רבים. כיום כל ארגון מנהל מידע אישי רב ונדרש להתמודד עם הרגולציה הענפה בארץ, באיחוד האירופאי ובארה"ב, ולהיות מוכן עם תוכנית יעילה. 

לא אחת מתמודד הארגון עם שאלות ודילמות קשות: כיצד מבטיחים פרטיות משתמשים בניהול אתרי אינטרנט? מהן דרישות הדין בהקשרי דיוור שיווקי וקוקיז? כיצד מבטיחים מוכנות לאירוע סייבר? האם ניתן להשתמש בכלי AI בתאימות לדיני הפרטיות? ועוד מגוון שאלות שצפות בעולם רווי טכנולוגיות.

התשובות על שאלות אלה ועוד, נמצאות בקורס ייחודי ופורץ דרך שמשיקה ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין. הכירו את "קורס ממוני הגנת פרטיות – DPO".

בקורס מתאחדים מיטב אנשי המקצוע המובילים ובעלי שם עולמי, הערוכים להביא את הכלים והמידע היעילים והיישומיים ביותר. בין המרצים: עו"ד אלון בכר (ראש רשות הפרטיות ורשות התאגידים לשעבר), עו"ד שלומית ווגמן (ראשת רשות הפרטיות ורשות מניעת הלבנת הון לשעבר) פרופ' עומר טנא (לשעבר סמנכ"ל מידע בIAPP, ארגון הפרטיות הבינלאומי) ושותף, Goodwin USA, עו"ד אודיה כגן, ראשת מחלקת פרטיות בינ"ל, Fox Rothschild USA, עו"ד דן אור-חוף, שותף, אור-חוף ושות' וחבר המועצה להגנת הפרטיות, עו"ד דן חי יו"ר הוועדה להגנת הפרטיות בלשכת עורכי הדין, ד"ר אבישי קליין, שותף ראש תחום פרטיות וסייבר, ברנע ג'פה לנדה, עו"ד ליאור אתגר, שותף, ראש תחום פרטיות וסייבר ארדינסט, ד"ר רמי ששון, קצין ציות לשעבר בנק דיסקונט, עו"ד חמוטל גילה ספרן יועמ"שית פרטיות גלובלית בAppsFlyer ועוד. כולם בעלי רזומה עשיר בתחום, ובעלי ניסיון בהנחלתו לבעלי תפקידים שונים.

הקורס מיועד למגוון אנשי מקצוע מתחומים שונים, החל מיועצים משפטיים בחברות וגופים ציבוריים, ממשיך ביועצים חיצוניים, עורכי דין המעוניינים לשלב בפרקטיקה שלהם את עולם הפרטיות, וחברות ייעוץ, וכלה באנשי סייבר וGRC או לכל מי שמעוניין לרכוש רקע והבנה בתחום כה חשוב. כל אלו ייהנו מקורס מקיף ובלעדי, שיעניק להם ידע משמעותי ורב ערך, הנחוץ כל כך בימינו.

הצצה אל תכני הקורס מגלה לנו אוצר של כלים אפקטיביים ויישומיים, לצד ידע מעמיק וממוקד ברגולציות הפרטיות. בין התכנים המקצועיים שיילמדו בקורס: סקירת הדין הישראלי, GDPR, CCPA ועוד, כלים לבניית תכנית ציות לפרטיות ובקרות פנימיות, התמודדות עם ביקורת של לקוחות ו/או רשויות, כלים פרקטיים למתן מענה למחלקות הארגון: שיווק ומכירות, גיוס ומשאבי אנוש, רכש, אבטחה, ועוד.

​ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין מציגה מעטפת של יתרונות שמשדרגת את התהליך ומבטיחה הצלחה בהמשך. המעטפת כוללת את מיטב המרצים המומחים בתחום, מבט השוואתי ופרקטי, מקרי בוחן, סדנאות, טיפים פרקטיים ליישום הדין בהתאם לארגון, הטמעת אסטרטגיות, ניהול משברים בסיטואציות של דליפת מידע, התנהלות מול רגולטורים בנושא והכרת הפרקטיקה היומיומית באופן מקיף.

ביום הקורס יוצאים המשתתפים עם תעודה מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין, עם ארסנל עשיר ואיכותי, ועם ארגז כלים פרקטי ושימושי במיוחד. 

אין ספק, העתיד פה, על שלל היבטיו. ככה נצליח לבנות עבורו עולם מוגן, מתקדם ומקצועי יותר.לכל שאלה נוספת בנושא, פנו אלינו:
מזכירות ההוצאה לאור – 03-6368222 

support@lawpub.odoo.com
מלאו את הפרטים  ונציגנו יצרו עמכם קשר

לצפייה בתקנון:    מדיניות פרטיות       תנאי שימוש