המתמחה, מבית ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין (החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין), מספק ללקוחותיו פתרונות לימוד והכנה לקראת בחינות לשכת עורכי הדין. מותג המתמחה הושק בשנת 2006 ומאז מספק את שירותיו לאלפי לקוחות. המטרה שלנו, בניגוד לכל התחזיות שצפו שאין מקום ל"שחקן נוסף בשוק", הייתה להפוך לשחקן מרכזי תוך כמה שנים ואכן כך היה, עם מעט מאוד פרסום ובעיקר דרך המלצות מפה לאוזן צבר המתמחה פופולריות רבה בקרב המתמחים והיקף הלקוחות הולך וגדל ממחזור למחזור.

המתמחה מבסס ומחזק את מקומו כמותג חדשני בשוק ההכנה לבחינות הלשכה ומעניק לכלל לקוחותיו קשת רחבה של פתרונות לימוד ומסלולי לימוד כולל התאמות פרסונאליות, במידת הצורך, תוך מחויבות לתעריפים תחרותיים והקפדה על רמת שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הייחודיות של המתמחה נעוצה בשלושה גורמים עיקריים:

הראשון, בהתמקדותו בפיתוח ערכת ספרי לימוד יעילה המאפשרת להתגבר על הקושי העיקרי הטמון בבחינות הלשכה - לשלוט בפרטים רבים ולהקיף את כל חומר הלימוד תחת זמן מוגבל וזאת מבלי להחסיר מידע רלוונטי.

השני, שיטת לימוד יסודית, מאוזנת וממוקדת הבנויה ללימוד הדרגתי בשלושה שלבים, וכוללת חזרות ותרגולים רבים לצד עזרים ויזואליים, טבלאות ותרשימים. דרך זו של ניהול וסידור החומר בספרים מבטיחה את שני האלמנטים, החשובים ביותר, שמובילים להצלחה בבחינה- הבנת החומר וזכירתו עד לפרטי הפרטים.

והשלישי, דגש על כלים להתמודדות עם התקופה המכריעה, התקופה של השבועיים לפני הבחינה, בין הכלים הניתנים מועברת הרצאה בה מפשטים סוגיות מורכבות ומחולקת חוברת סיכום המרכזת את "הנקודות חמות" בחומר הלימוד.

המתמחה

צעד אחד לפני כולם

ספרי לימוד

כיסוי מרבי של חומר הלימוד לבחינה כדי להצליח בבחינות ההסמכה נדרשים הנבחנים לגלות בקיאות רבה בפרטי הדין הפרוצדורלי. בבחינות ההסמכה האחרונות ניתן לזהות...

קרא עוד

תכניות הלימוד

שיטת הלימוד במתמחה היא יסודית, מעמיקה ויעילה: בניית הלימוד בהדרגתיות, חזרות מרובות להפנמה ודגש על תרגולים חזרות על החומר: העובדה שהספרים לא עמוסים...

קרא עוד

שאלות נפוצות

בעמוד זה תמצאו מקבץ מקיף של שאלות נפוצות לגבי תהליך הלימוד ולגבי הבחינה. קורס המכינה: ש: מהו מבנה הקורס? ת: קורס המכינה כולל 9 שיעורים, ונערך פעמיים...

קרא עוד

מסלולי הלימוד

המסלול השלם המסלול האחראי והמקיף ביותר שקיים בשוק ההכנה לבחינה הלשכה! מסלול הליווי הקורס המשלים את תקופת הלימוד העצמי והמאפשר הטמעה טובה יותר של...

קרא עוד

סגל המתמחה

עינת שניידרמן

עורכת דין
בוגרת תואר ראשון במשפטים - המסלול האקדמי המכללה למינהל.

רן לוסטיגמן

עורך דין
בעל תואר ראשון במשפטים ובלשון עברית בהצטיינות יתרה ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן.

שירלי צפת-דוידאי

עורכת דין
בוגרת תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות דיקאן), וכן תואר ראשון בספרות עברית ובהיסטוריה של עם ישראל, ותואר שני בספרות עברית ולימודי תרבות.
יעל סנאי

יעל סנאי

עורכת דין
בוגרת תואר ראשון במשפטים וממשל, המרכז הבינתחומי הרצליה.

הודיה אמויאל

עורכת דין
בוגרת תואר ראשון במשפטים.

איתי פירני

עורך דין
בוגר תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות), המסלול האקדמי המכללה למנהל.
שיר חיון

שיר חיון

עורכת דין
בוגרת תואר ראשון במשפטים.

דנה שנהב בר אור

עורכת דין בוגרת תואר ראשון LLB במשפטים , ותואר שני MBA במנהל עסקים. פעילות ב״המתמחה״ - מלווה במסלול אימון אישי. מרצה בנושאים: דיני חברות והוצאה לפועל. נסיון נוסף - פיתוח תכנים וכתיבת תוכניות הדרכה והטמעה ארגונית בחברת תקשורת.
הסיפור שלנו
פתרונות טכנולוגיים
הכשרה מקצועית
ספרות מקצועית
המתמחה
חנות
שירות ותמיכה
  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ

אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון