השירותים שלנו

פתרונות טכנולוגיים

מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בעולם המשפט שיחסכו לכם זמן יקר ויסייעו לכם בעבודה השוטפת

ספרות משפטית מקצועית

הוצאה לאור של ספרות משפטית מקצועית מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין

הכשרה משפטית מקצועית

מגוון של קורסים מקצועיים בתחומי המשפט להעמקת הידע ולשיפור מיומנויות

המתמחה

פתרונות לימוד והכנה מקצועית לבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין

מבצעי החודש

פדאור
10% הנחה בגין רכישה באתר בלבד
פדאור – המאגר המשפטי מבית החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין

למבצע

אסקי
ONLINE
מחולל אלפי טפסים משפטיים מתעדכנים וחוסך זמן יקר

למבצע

כרטיס חכם
לעורכי הדין
הנפיקו כרטיס חכם במחיר חסר תקדים

למבצע

haifaad

bannerasci

דרושים/שות

 •  

  החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין מגייסת סטודנט/ית לעבודה שעתית בשרות לקוחות.

  אנו מחפשים סטודנט/ית בעל/ת ידע ביישומי מחשב, לרבות תוכנות office (Word, Excel וכו'). דרישות התפקיד: התפקיד כולל מענה טלפוני; מענה וניתוב טלפונים במרכזיית המשרד; שירות פרונטלי ללקוחות; עבודה שוטפת של המשרד; מענה לעובדי המשרד ;שליטה במחשב; יכולת עריכת טפסי WORD ו- PDF; יכולת הבעה וכתיבה ברמה גבוהה; יחסי אנוש טובים; ראש גדול ויוזמה; אחריות ועבודה בצוות.

  מתאים גם כמשרת סטודנט/ית במשמרות

  המשרה מיועדת לגברים ולנשים כאחד

  קו"ח :

 • החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין מגייסת סטודנט/ית לעבודה שעתית בתחום פיתוח ותוכן

  אנו מחפשים סטודנט/ית בעל/ת ידע ביישומי מחשב, לרבות תוכנות office (Word, Excel וכו'). דרישות התפקיד: שליטה במחשב; יכולת עריכת טפסי WORD ו- PDF; יכולת הבעה וכתיבה ברמה גבוהה; יחסי אנוש טובים; ראש גדול ויוזמה; אחריות ועבודה בצוות.

  המשרה מיועדת לגברים ולנשים כאחד

  קו"ח :

 •  

  לחברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין, דרוש/ה מנהל/ת פיתוח עסקי בעולם ההדרכה והתוכן. 
  במסגרת התפקיד:
  * פיתוח עסקי בקרב לקוחות אסטרטגיים חדשים וקיימים
  * איתור ויצירת קשר עם לקוחות קצה רלוונטיים, הבנת צרכי המשתמש הסופי, בניה והתאמה של מוצרים חדשים להעמקת הפעילות העסקית
  * טיפול, ליווי ומתן מענה שוטף ללקוחות תוך דגש על יחס אישי, מקצועי ומבסס אמון
  * ניהול מו"מ תוך עמידה ביעדים של מכירות ורווח תפעולי
  * ליווי תהליך העסקה הכולל תמחור, משא ומתן וסגירה
  * עבודת ממשקים פנים וחוץ ארגונית
  * התפקיד ברובו טלפוני אך מצריך יציאה לפגישות עסקיות

  דרישות התפקידתואר במשפטים  או במדעי המחשב- חובה.
  יחסי אנוש מעולים.

  מיקום המשרה: תל אביב

  קו"ח :

   

   

עדכונים חמים

שיטת הלימוד במתמחה היא יסודית, מעמיקה ויעילה 
בניית הלימוד בהדרגתיות, חזרות מרובות להפנמה ודגש על תרגולים

1.  חזרות על החומר: העובדה שהספרים לא עמוסים מאפשרת להספיק שלוש קריאות של החומר וכך לזכור אותו היטב, ולדעת אותו בצורה הטובה ביותר. 
מבינים יותר, זוכרים יותר- מגיעים לבחינה מוכנים יותר!

2.  הדרגתיות הלימוד: לאולימפיאדה צריך להתכונן בהדרגה- כך גם לבחינה!. תכנית הלימודים שלנו מכינה אתכם שלב אחרי שלב עד להצלחה ובנויה כדי להשיג את המטרות שהוגדרו לכל שלב: 

 • קריאה ראשונה.
  המטרה - עיבוד החומר והכנת הספרים לקראת הקריאה השנייה
  כדי להגשים את המטרה מוקדש זמן ניכר בתכנית הלימוד למעבר על החומר בקריאה הראשונה (כמחצית מזמן תכנית הלימוד), וזאת כדי לאפשר לך לבצע "קריאה חוקרת" של החומר בקצב איטי ולא סתם "לרוץ עליו". המטרה בקריאה זו היא לא לזכור את החומר, אלא להתעכב על כל נושא שלא מבינים, לנסות להיכנס לעומקו, ולא להמשיך עד שהנושא ברור, מתוך ראיית פני עתיד וקיצור שלבי העיבוד שיהיה צורך לערוך בקריאה השנייה. בשלב הקריאה הראשונה, יותר מתמיד, אנחנו ערוכים לקבל את פניותיכם בכל עניין של בעיה בהבנת החומר במהלך הקריאה. 
  התרגול שהותאם לקריאה הראשונה, נבנה גם הוא לשם הגשמת מטרה זו. התרגול בקריאה הראשונה מלווה כל מקצה קריאה קצר כדי לתת לך בוחן מציאות ולכוון אותך בהמשך הקריאה - כך יתאפשר לך לדעת כיצד נדרש לדעת ולזכור את החומר.תרגול נוסף קיים גם בסוף כל נושא.

 • קריאה שנייה.
  המטרה - הבנה מעמיקה, שינון והצפת נושאי קצה וסוגיות מורכבות
  המטרה בקריאה השנייה היא הבנה מעמיקה ושינון החומר. זמן העיבוד בקריאה זו תלוי ברמת העיבוד שערכת בקריאה הראשונה ובאיכותו. בקריאה השנייה יש לשים דגש על הנושאים המורכבים ונושאי הקצה (חריגים, סייגים וחריגים לחריגים). התרגול שהותאם לקריאה השנייה הוא תרגול שנכתב במיוחד על ידי צוות המתמחה ומכיל שאלות ברמת קושי גבוהה. המטרה בשאלות תרגול אלו היא להעמיק את הלימוד וההבנה ולחדד עוד יותר את הדברים שאולי "נעלמו מן העין" בקריאה הראשונה או שאולי הובנו שלא כהלכה, ולאו דווקא לקבל ציונים טובים בתרגול. בנוסף, בתרגול בשלב זה "נציף" נושאים מורכבים לצד שאלות על פרטים קטנים וחריגים כדי לתרגל אותך ברמה הגבוהה ביותר ולהכינך לשאלות הקשות ביותר, שבמועדי הבחינות האחרונים מופיעות בצורה מובהקת.

 • קריאה שלישית - שלב אחרון: המטרה- שינון החומר, חזרות ותרגולים
  מטרת הקריאה השלישית היא לעשות חזרה אחרונה ומסכמת על החומר תוך דגש על הפרטים שדורשים שינון (כמו מועדים וכד'). יש להקפיד לחזור על טבלאות וסכימות, ולתת דגש על תרגולים של שאלות קשות ושאלות זיכרון לצד פתרון בחינות אמת ובחינות סימולציה. הדגש בימים האחרונים לפני הבחינה מושם בעיקר על תרגולי בחינות וחזרה מסכמת על החתכים ההשוואתיים שהכנו במרוכז עבורכם ומרכזים בטבלה מסודרת השוואות בין כל הנושאים השונים בפרטים המבלבלים. 
  תקופת הקריאה השלישית היא "התקופה המכריעה" לפני הבחינה, ובמקביל לקריאה השלישית נציג בפניך ערכת כלים מתקדמת וייחודית להבאתך לבחינה בנקודת השיא המיטבית שלך. 

3.  שיטת הכוכביות - שיטה ייחודית למתמחה, שבעזרתה לומדים כיצד לשפר את הציון באותה רמת ידע נתונה. שימוש בשיטה מאפשר לנבחן לעמוד על כשלים מנטליים בזמן פתרון שאלות ולהצביע על הדרך לפתור אותם ולהימנע מאיבוד נקודות. שיטת הכוכביות מסייעת למקסם את ההישגים האישיים.

4.  מבחני סימולציה: מבחני הסימולציה מכילים את כל הנושאים החמים והנקודות החשובות שיש לדעת לפני הבחינה. המבחנים שלנו הוכיחו את עצמם ומדי מועד ומועד עוזרים למתמחים שלנו להרוויח נקודות חשובות בבחינה!

5.  ניהול זמן יעיל ותכליתי: תכניות הלימוד שלנו מאוזנות ובנויות ללימוד שפוי ואחראי, בהתאם לקצב הקריאה שלך ולזמן שביכולתך להקדיש ללימוד. תכניות הלימוד לוקחות בחשבון את מגבלות הזמן ומגבלות הזיכרון ומונעות קריסה מעומס יתר. המתמחה מציע לתלמידיו מספר תכניות שונות, המותאמות לקצבי קריאה שונים ולרמות העמקה מגוונות.

שיטת הלימוד שלנו שמה דגש מיוחד על טכניקות לימוד ושיפור הזיכרון!

בזכות הספרים שלנו ושיטת הלימוד שלנו לא רק שזה אפשרי ללמוד הכל - זה גם פשוט יותר!!

כלים להתמודדות עם "התקופה המכריעה"

התקופה המכריעה היא התקופה של עשרים הימים האחרונים לפני הבחינה. בתקופה זו חשוב לנתב ביעילות את המאמצים האחרונים בצורה מושכלת ולעשות הערכת מצב אובייקטיבית. לשם כך פיתחנו עזרים לימודיים מתקדמים ותכנים במיוחד ל"תקופה המכריעה", ביניהם:

 • חוברת "הנקודות החמות" - חוברת סיכום מקוצרת, בת כשישים עמודים, המרכזת את הנקודות החמות בליבת חומר הלימוד. חוברת "הנקודות החמות" התגלתה כהצלחה ורק בתוכה היה מענה לעשרות שאלות שהיו במועדים האחרונים!
 • סדנת לוגיקה - סדנה שבה ניתנים כלים להתמודדות עם שאלות במצב של אי ידיעה.
 • שיטת הנקודות הרעות - שיטה זו פותחה במטרה לזהות את הנקודות הבעייתיות של כל נבחן בחומר הלימוד על ידי מיפוי הנושאים החלשים שלו במבחני האמת. שימוש בשיטה מאפשר להתמקד בקריאה האחרונה בנושאים שזוהו כ"חלשים". השיטה מהווה כלי עזר חשוב לייעול הלימוד וניצול מיטבי של הזמן עד מועד הבחינה.

 

"המתמחה"- מומחים בהכנה לבחינות לשכה!

לקבלת עדכונים והצעות הרשמו לניוזלטר

מאשר קבלת עדכונים וחומרים פרסומיים

צור קשר - שירות ומכירות

השאירו הודעה ונשוב אליכם בהקדם.

תחומי עיסוק

בדיקת אבטחה

הסיפור שלנו
פתרונות טכנולוגיים
הכשרה מקצועית
ספרות מקצועית
המתמחה
חנות
שירות ותמיכה
  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ

אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון