ספרי לימוד

כיסוי מרבי של חומר הלימוד לבחינה 

כדי להצליח בבחינות ההסמכה נדרשים הנבחנים לגלות בקיאות רבה בפרטי הדין הפרוצדורלי. בבחינות ההסמכה האחרונות ניתן לזהות מגמה של התמקדות בנושאי "קצה", בפרטים קטנים ובניואנסים של הטקסט. 
ספרי המתמחה הם הספרים המקיפים ביותר ללימוד לקראת הבחינה ומכילים את כל החומר הנדרש. הספרים מכילים את כל הפרטים החשובים כולל כל הכללים, הסייגים, החריגים, החריגים לחריגים ותרגול שלהם. ספרי הלימוד מתעדכנים כל העת, בכל הנושאים, מותאמים לדינמיות שבבחינות האחרונות ונותנים מענה מלא ומקיף לצורכי הנבחנים.  
28 מבין 29 המצטיינים במועד מאי 2013 הם תלמידי המתמחה.
ספרי הלימוד של המתמחה מוכיחים עצמם מדי מועד!

ארגון חכם של חומר הלימוד 
תקופת הלימוד הארוכה ושעות הלימוד המרובות, מחייבות ספרים מאורגנים, בנויים בצורה חכמה, בהירים ונעימים לעין. ערכת ספרי הלימוד של המתמחה כוללת חוברות לימוד דקות וממוקדות, המכילות את כל החומר הנדרש מבלי להעמיס במלל ועמודי קריאה מיותרים. החוברות מיועדות לכל נושא לימוד בנפרד, הן מטעמי נוחות והן כדי למנוע בלבול בין הנושאים השונים. ספרי המתמחה כתובים בצורה ברורה ושוטפת, באופן שיחסוך לקורא זמן רב בקריאה ובלימוד החומר.הספרים ערוכים בצורה בהירה ונעימה לעין, בעמודי קריאה מרווחים ובפונט נוח לקריאה.

 לנוחיותכם, מוצג עמוד לימוד לדוגמה.

 ethicspage

 

אמצעים לייעול תהליך הלימוד
כמות חומר הלימוד לבחינה היא רבה, ורוב הנבחנים נדרשים לצלוח אותה תוך זמן נתון.

אחד האתגרים המרכזיים בתקופת הלימוד הוא איתור נקודות החולשה והחוזק האובייקטיביות של כל נבחן, וקביעת סדרי עדיפויות נכונים ולא על סמך תחושות אקראיות או אינטואיציות. לאור ניתוח מעמיק ומעקב שוטף של צוות המתמחה, מופו ספרי הלימוד על פי פרמטרים כמו מידת החזרה של החומר בבחינות לשכה קודמות וכן לפי המגמות הצפויות בבחינה הקרובה וסומנו בעזרי לימוד שונים להדגשות, להמחשות ולהדגמות. באופן זה, ניתן לדעת במהלך הקריאה מהי רמת החשיבות של אותו נושא, ועל אילו נושאים מומלץ לתת דגש מיוחד ולקרוא בצורה בוחנת יותר מהרגיל. 

בנוסף, מרושתים ספרי הלימוד בסמני פסקאות. סמני הפסקאות מסייעים לקורא למפות את הנושאים החלשים שלו בחומר ולתת להם דגש נוסף בלימוד. בנוסף, הם יסייעו לנבחן בעת התרגול להגיע לנושא לימוד באופן מהיר ומיידי.
ספרי הלימוד של המתמחה מותאמים לשלוש קריאות מלאות של החומר ולשיטת לימוד ברבדים. בנוסף לסמנים שלעיל, לכל קריאה מוקצים סמנים ייחודיים, המאפשרים לכם לשקף את תהליך הלמידה וההתקדמות ולסמן באופן מובנה את הפסקאות בהתאם למידת השליטה שלכם בחומר.

pdfלפירוט עזרי הלימוד השונים - נא ללחוץ כאן.

כלי הפנמה 
במהלך הקריאה, חשוב לוודא שהחומר הובן והופנם היטב. לאורך ספרי הלימוד משולב סיכום ויזואלי של נושאים מורכבים בסכימות וטבלאות, לנקודת מבט אחרת ומושכלת על החומר הנלמד ולהפנמה מהירה ויעילה.בנוסף, מומלץ לבדוק בכל שלב את רמת השליטה בחומר על ידי שילוב תרגול אקטיבי. הלימוד בשיטת המתמחה משלב תרגול תוך כדי הקריאה הראשונה. אחרי כל מקצה קריאה קצר ישנם מספר שאלות במתכונת שאלות אמת בבחינה שמטרתן לתת לך בוחן מציאות ולכוון אותך בהמשך הקריאה – בדרך זו ניתן לדעת כיצד צריך לדעת ולזכור את החומר. תרגול נוסף קיים גם בסוף כל ספר.

לנוחיותכם, מוצג עמוד סיכום ויזואלי לדוגמה.

הליך העמדה לדין

  

שילוב ארבעת היסודות, כיסוי מרבי של החומר לבחינה, ארגון חכם של החומר, אמצעים לייעול הלימוד וכלי הפנמה, מבטיחים את ערכת הלימוד המקיפה, החכמה והיעילה ביותר ללימוד לבחינה ולהצלחה בה!

הסיפור שלנו
פתרונות טכנולוגיים
הכשרה מקצועית
ספרות מקצועית
המתמחה
חנות
שירות ותמיכה
  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ

אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון