השירותים שלנו

פתרונות טכנולוגיים

מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בעולם המשפט שיחסכו לכם זמן יקר ויסייעו לכם בעבודה השוטפת

ספרות משפטית מקצועית

הוצאה לאור של ספרות משפטית מקצועית מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין

הכשרה משפטית מקצועית

מגוון של קורסים מקצועיים בתחומי המשפט להעמקת הידע ולשיפור מיומנויות

המתמחה

פתרונות לימוד והכנה מקצועית לבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין

מבצעי החודש

משפט מנהלי דיוני (כרך ד')
דפנה ברק-ארז
ספר חדש החושף את רזי במשפט המינהלי דיוני

למבצע

אסקי
ONLINE
מחולל אלפי טפסים משפטיים מתעדכנים וחוסך זמן יקר

למבצע

קורס מזכירות משפטית
מחוז ירושלים
הכשרה מקצועית ממוקדת לסגל האדמיניסטרטיבי

למבצע

עדכונים חמים

המתמחה

עו"ד חיים רווה, העורך הראשי של ספרי הלימוד של המתמחה ואחד מכותביהם, ציין בעבר כי "המוטיבציה לכתיבת הספרים הייתה להכניס קצת שפיות בהכנה לבחינות האלה. גם מבחינת המחיר, אך בעיקר מבחינת התוכן הנלמד, שיטות הלמידה, מערכת השעות ועוד. חלק מהמנגנונים מופעלים בשוק זה כדי לתת כמות גדולה של מוצרים, שברבים מהם אין שום צורך".

באותו הקשר, הוסיף מנכ"ל ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין, עו"ד אדם מירון "בבסיס הכניסה שלנו לשוק ההכנה לבחינות הלשכה עמדו שתי מטרות עיקריות. המטרה הראשונה הייתה להחזיר את הבחינה, שכבר מזמן הפכה למקור של לחץ ומתח מצד המתמחים, למימדיה הטבעיים, ולהציע שיטה מאוזנת ומתונה יותר. המטרה השנייה הייתה לאזן את רמת המחירים בשוק זה שלקוחותיו עם מתמחים צעירים בתחילת דרכם המקצועית. שתי המטרות הללו הושגו כבר במועד הראשון לכניסתנו לשוק."

המתמחה שואף להיות הגוף המוביל בשוק ההכנה לבחינות הלשכה בזכות איכות המוצר אותו מציע ללקוחותיו, המתבטא בשיטת לימוד חדשנית וספרים יעילים ונהירים, תוך התמקדות בלקוח וצרכיו.

המתמחה פועל מתוך מחויבות להצלחת לקוחותיו בבחינה ושוקד ופועל להיות "צעד אחד לפני כולם" עם הספרים המעודכנים ביותר, עדכוני החקיקה והפסיקה ומעקב רציף אחר מגמות בחינות הלשכה.

בשנים הקרובות שואף המתמחה לפנות ולהציע מוצרים איכותיים גם לקהל עורכי הדין והסטודנטים למשפטים, כשנר לרגליו ערכי היסוד של אמינות, מקצועיות וממוקדות בצרכי הלקוח.

תודות המתמחה נתונות לצוות העובדים הנאמן שמלווה אותו ומטפח אותו, רבים מהם אף מיום השקתו, וביניהם מנהל המתמחה עו"ד אייל ננר, העורך הראשי עו"ד חיים רווה, מנהל ההוראה עו"ד רן לוסטיגמן, מנהלת ההדרכה עו"ד הלית אורן רשף ולכל צוות המרצים וצוות המטה המקצועי והמסור.

הרשמו לניוזלטר

newsletter

מאשר קבלת עדכונים וחומרים פרסומיים.

צור קשר - שירות ומכירות

השאירו הודעה ונשוב אליכם בהקדם.

תחומי עיסוק

בדיקת אבטחה

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ

© 2019 החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ
אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון