השירותים שלנו

פתרונות טכנולוגיים

מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בעולם המשפט שיחסכו לכם זמן יקר ויסייעו לכם בעבודה השוטפת

ספרות משפטית מקצועית

הוצאה לאור של ספרות משפטית מקצועית מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין

הכשרה משפטית מקצועית

מגוון של קורסים מקצועיים בתחומי המשפט להעמקת הידע ולשיפור מיומנויות

המתמחה

פתרונות לימוד והכנה מקצועית לבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין

מבצעי החודש

משפט מנהלי דיוני (כרך ד')
דפנה ברק-ארז
ספר חדש החושף את רזי במשפט המינהלי דיוני

למבצע

אסקי
ONLINE
מחולל אלפי טפסים משפטיים מתעדכנים וחוסך זמן יקר

למבצע

קורס מזכירות משפטית
מחוז ירושלים
הכשרה מקצועית ממוקדת לסגל האדמיניסטרטיבי

למבצע

עדכונים חמים

ברק
חיפוש מידע פורץ דרך בעולם המשפט
באמצעות בינה מלאכותית ברק מבין את משמעות מילות החיפוש ואת הביטויים המוזנים למערכת. זאת, בשונה מתכנות חיפוש אחרות המחפשות באופן עיוור את צירופי האותיות המוזנים אליהן. הצטרפו לאלפי עורכי דין הנהנים מברק וחסכו גם אתם זמן יקר וכסף.

קרא עוד

כרטיס חכם
עולם המשפט במרחק של קליק בלבד
הכרטיס החכם הוא הקשר הישיר שלך למערכת נט המשפט, למערכת כלים שלובים של הרשות לאכיפה ולגבייה, למערכת מייצגים במיסוי מקרקעין, לרשם החברות, לכונס הנכסים הרשמי, לבית הדין לעררים ולאתרי ממשל זמין. חדש! פיתחנו עבורכם את ה"טוקן"

קרא עוד

ONLINE אסקי
תוסף מחולל הטפסים לתוכנת הוורד
התכנה מאפשרת מילוי אוטומטי של טפסים. התכנה מכילה טפסים "חכמים" המאפשרים שיבוץ אוטומטי של נתונים בכל השדות המתאימים בטופס ובשורה של טפסים הקשורים זה לזה. מחולל הטפסים אסקי מכיל כ- 1,800 טפסים משפטיים ודוגמאות בנושאים מגוונים...

קרא עוד

פדאור
התכנה הותיקה לאיחזור מידע משפטי
בעל יתרונות אדירים: לצד החזות המוכרת והידידותית של חבויה במעמקי האתר "החכמה" של מנוע החיפוש. באמצעות הפדאור ניתן לאחזר במהירות שיא תוצאות חיפוש המוצגות על פי הרלוונטיות שלהם לשאילתת החיפוש, בדיוק כמו רב כך החיפוש בתוכנה הוא מהיר ויעיל.

קרא עוד

חתימה בקליק
חתימת מסמכים ב - WORD
תוסף לתכנת ה- WORD המאפשר לחתום את המסמך המשפטי בחתימה אלקטרונית, ללא צורך בהמרת הקובץ ובשימוש בתכנת חתימה נפרדת. חתימה בקליק מאפשר לכם לחתום את המסמך כנדרש טרם הגשתו באתרים מקוונים הדורשים חתימה אלקטרונית..

קרא עוד

Multi Sign
חתימה אלקטרונית מרובת מסמכים
שירות Multi Sign, באמצעות תכנת החתימה, מאפשר לך לחתום בחתימה אלקטרונית כמה מסמכים על ידי הקשת סיסמה פעם אחת בלבד! קל פשוט ונוח. עוד מוצר מבית החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ השמה לה למטרה להקל על עבודתך ..

קרא עוד

המנסח
עזר כתיבה ייחודי לעורך הדין
תכנת "המנסח" - עזר כתיבה ייחודי אשר מסייע לעורך הדין לשמור על רמת ניסוח מוקפדת וגבוהה. למנסח מגוון תכונות ייחודיות שיפיקו עבורכם מסמכים איכותיים בקלות ובמינימום זמן. בין היתר יקפיד עבורכם המנסח על פיסוק, השלמת ביטויים הנפוצים בכתיבה המשפטית...

קרא עוד

פדאור מייל
קבל למייל עדכוני פסיקה וחקיקה
הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים יומיומיים בפסיקה וחקיקה במגוון נושאים בתחום המשפט, משפחה, עידכוני חקיקה, פסקי דין של בית המשפט העליון, סדרי דין, עבודה וביטוח לאומי, פלילי ומגמות בענישה, נזיקין, אתיקה, קניין רוחני, משפט מסחרי פיננסי ודיני חברות..

קרא עוד

אתר התקשורת
הקשר שלך למערכת כלים שלובים
שירותי תקשורת המאפשרים העברת קבצים דיגיטליים בין משרדי עורכי הדין לבין לשכות ההוצאה לפועל באמצעות מערכת כלים שלובים. מתן יכולת לעורכי דין העוסקים בתחום ההוצאה לפועל, לשגר בקשות ללשכות ההוצאה לפועל באופן דיגיטלי ממחשביהם, במקום הגשת הטפסים.

קרא עוד

LegalUp
חבילת תיקון 13
החברה הכלכלית, מציעה פתרון טכנולוגי ייחודי לסוגיה. התכנה חוסכת למשרד זמן רב ומשאבים יקרים. המערכת ידידותית למשתמש, מקלה במילוי הטפסים הנדרשים ומאפשרת לערוך בדיקות בדבר הערכת הסיכון להלבנת הון, הצלבה אוטומטית של פרטי הלקוח אל מול רשימת ארגוני ופעילי הטרור...

קרא עוד

ספריה דיגיטלית
ספרייה דיגיטלית משפטית ייחודית
בספרייה הדיגיטלית e-bar ניתן לעיין בספרות משפטית איכותית ומגוונת בכל תחומי המשפט. לנוחות המעיינים מחולקת הספרייה למדפים על פי סוג הספר. תוכלו למצוא בה הן ספרי יסוד, ספרי משפט מאת מחברים שונים, ספרי חקיקה, ספרי הכנה לבחינות הלשכה, ספרי הלכות פסיקה ועוד.

קרא עוד

AutoLaw
כל חומר הלימוד בלחיצת כפתור
עם תכנת ה- Autolaw אין צורך לרכוש ערכת ספרים יקרה שחלקם לא נחוצים, כל החומר הלימודי נגיש בלחיצת כפתור! Autolaw מאפשר לסטודנט לייבא באופן דיגיטלי הסברים, סיכומי פסיקה וחוקים היישר לתוך מחברת הסיכומים ובצורה ממוקדת לפי הנושא הנדרש. מאפשר לבחור את הנושא הנלמד במספר שניות..

קרא עוד

 

הרשמו לניוזלטר

newsletter

מאשר קבלת עדכונים וחומרים פרסומיים.

צור קשר - שירות ומכירות

השאירו הודעה ונשוב אליכם בהקדם.

תחומי עיסוק

בדיקת אבטחה

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ

© 2019 החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ
אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון