final gilda logo 400

gilda advanced search

אגם מחשבים והשמה בע"מ

תיאור העסק

ב- 1990 ייסדו גבי חורי ואלי כהן את חברת אגם מחשבים בע"מ. מאז ועד ימינו, החברה העניקה את שירותיה המקצועיים לאינספור לקוחות מרוצים, וצברה ניסיון, ותק ומוניטין מכובד.

שירות בזמן אמת

החברה גאה להעניק שירות בזמן אמת. זהו העיקרון העומד בראש מעייניה! אגם מחשבים בע"מ שמחה להציע לחברות, למוסדות ולארגונים מגוון רחב של פתרונות מחשוב כוללים, לפתור כל בעיה ולספק מענה לכל צורך, ולספק שירותי תיקון במעבדה מקצועית.

כל השירותים תחת קורת גג אחת!

מעבדת שירות תיקונים

שירות טכנאי במיקור חוץ

תחזוקה ותמיכה בשירותי Help Desk

מכירת מחשבים וציוד היקפי

שיווק ותחזוקת שרתים ייעודיים

תמיכה טלפונית

ייעוץ והקמת רשתות תקשורת

פתרונות ואבטחת מידע

פתרונות גיבוי ושחזור מידע

ייעוץ וניתוח מערכות מידע

החברה משווקת מערכות מחשבים מתקדמות ביותר הכוללות שרתים, תחנות עבודה, ציוד קצה מסוג PC וכן את כל השירותים הדרושים, תוך דגש על מתן שירות מקצועי ואיכותי, המותאם לצורכיהם הייחודיים של לקוחותינו.

עם לקוחות החברה נמנים:

חברות הייטק, בנקים, חברות פרטיות ומפעלים תעשייתיים מובילים!

למה דווקא אנחנו?

כתובת אחת לפנות אליה – אנחנו מספקים לכם את כל השירותים הדרושים לכם על מנת שלא תצטרכו להתרוצץ ולחפש אחר ספקים, במטרה לאפשר לכם לרוקן את ראשכם מדאגות בכל אשר נוגע למערכות המחשוב שלכם. לאגם מחשבים בע"מ יש את כל מה שדרוש על מנת לספק לכם כל פתרון לכל צורך שמתעורר בתחום זה.

צוות מוכשר, מנוסה ואדיב – כל עובדי אגם מחשבים בע"מ מחשבים עוברים מיונים והכשרה מקצועית ומחויבים לסטנדרטים המקצועיים והשירותיים של החברה. כמו כן, צוות התמיכה עבר הסמכות מקצועיות. לצוות העובדים של אגם מחשבים יש ניסיון עשיר בתחום המחשוב ויכולת לספק מענה יצירתי למגוון צרכים ולבעיות שונות. אנחנו פועלים מתוך ראייה רחבה לארגון ומקפידים על סטנדרטים גבוהים. עבודה עם אגם מחשבים מבטיחה לכם עבודה מול צוות קבוע, שירותי ולויאלי,  והמשרת באכפתיות כל לקוח וכל פרויקט. אנחנו מבטיחים לכם מענה אנושי בכל ימות השבוע.

איכות: אגם מחשבים היא שותפה עסקית של ספקיות חומרה ותוכנה מובילות בשוק, ביניהן:

HP, Dell, Microsoft, IBM ועוד.

כיצד אנחנו עובדים?

אנו מתאימים את עמנו לצורכיכם הייחודים. יחד, נשתף פעולה ונתאים את סל השירותים ואופי ההתקשרות מתוך מגוון אפשרויות:

מיקור חוץ (outsourcing): אנו מספקים שירותי השמה וניהול, במשרה חלקית או מלאה, של איש תמיכה מקצועי מטעמנו. השירות מתאים לחברות ולעסקים עם תשתית מחשבים ענפה ופעילה, שלצורך תפעול שוטף נדרשת תמיכה אשר זמינה על בסיסי יומיומי הניתנת על ידי מומחים בעלי היכרות מעמיקה עם מערכת המחשוב הארגונית.

ריטיינר חודשי: אנו מקבלים תשלום חודשי, המאפשר לכם ליהנות מתמיכה ומשירות ללא הגבלת שעות. אפשרות זו מתאימה במיוחד לחברות ולעסקים המעוניינים בתמיכה שוטפת ובטיפול מהיר  בתקלות. לפני תחילת עבודה בשיטה זו, נערוך למערכת המחשבים והשרתים בדיקה מקיפה ויסודית ונאתר בעיות קיימות, על מנת "ליישר קו".

תעריף שעתי: אופציה נוספת לתשלום אשר מיועדת לשירות נקודתי או לפרויקט חד-פעמי היא תעריף שעתי. במסגרת זו, אפשר לרכוש מראש "בנק שעות" בתעריף אטרקטיבי, אשר ניתן להשתמש בו בעת הצורך, לתקופה בלתי-מוגבלת.

לפרטים נוספים

טלפון 1700-700-787
קישור לאתר www.agam.org.il
תיאור בית העסק שירות למחשבים , שרתים , ניידים ומדפסות
פתרונות טכנולוגיים שירותי מחשוב

מחוז

מרכז
משה לוי 14 ראשון לציון

פרסום וידאו

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ

© 2019 החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ
אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון