המתמחה, מבית ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין (החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין), מספק ללקוחותיו פתרונות לימוד והכנה לקראת בחינות לשכת עורכי הדין. מותג המתמחה הושק בשנת 2006 ומאז מספק את שירותיו לאלפי לקוחות. המטרה שלנו, בניגוד לכל התחזיות שצפו שאין מקום ל"שחקן נוסף בשוק", הייתה להפוך לשחקן מרכזי תוך כמה שנים ואכן כך היה, עם מעט מאוד פרסום ובעיקר דרך המלצות מפה לאוזן צבר המתמחה פופולריות רבה בקרב המתמחים והיקף הלקוחות הולך וגדל ממחזור למחזור.

המתמחה מבסס ומחזק את מקומו כמותג חדשני בשוק ההכנה לבחינות הלשכה ומעניק לכלל לקוחותיו קשת רחבה של פתרונות לימוד ומסלולי לימוד כולל התאמות פרסונאליות, במידת הצורך, תוך מחויבות לתעריפים תחרותיים והקפדה על רמת שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הייחודיות של המתמחה נעוצה בשלושה גורמים עיקריים:

הראשון, בהתמקדותו בפיתוח ערכת ספרי לימוד יעילה המאפשרת להתגבר על הקושי העיקרי הטמון בבחינות הלשכה - לשלוט בפרטים רבים ולהקיף את כל חומר הלימוד תחת זמן מוגבל וזאת מבלי להחסיר מידע רלוונטי.

השני, שיטת לימוד יסודית, מאוזנת וממוקדת הבנויה ללימוד הדרגתי בשלושה שלבים, וכוללת חזרות ותרגולים רבים לצד עזרים ויזואליים, טבלאות ותרשימים. דרך זו של ניהול וסידור החומר בספרים מבטיחה את שני האלמנטים, החשובים ביותר, שמובילים להצלחה בבחינה- הבנת החומר וזכירתו עד לפרטי הפרטים.

והשלישי, דגש על כלים להתמודדות עם התקופה המכריעה, התקופה של השבועיים לפני הבחינה, בין הכלים הניתנים מועברת הרצאה בה מפשטים סוגיות מורכבות ומחולקת חוברת סיכום המרכזת את "הנקודות חמות" בחומר הלימוד.

הסיפור שלנו
פתרונות טכנולוגיים
הכשרה מקצועית
ספרות מקצועית
המתמחה
חנות
שירות ותמיכה
  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ

אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון