מסלול זה מבוסס על תובנות שעלו לנוכח בחינות ההסמכה האחרונות ונועד לתת מענה לכל חלקי הבחינה: הדין הדיוני והמהותי, ניסוח משפטי וניתוח טקסטים בשאלות מורכבות. המסלול כולל השתתפות בקורס המכינה המתקיים לפני תחילת הלימוד; קורס הליווי המתקיים לאורך תקופת הלימוד; סדנת תגבור בניסוח משפטי לרבות בדיקת מטלות ניסוח; ערכת הספרים וגישה למערכות הלימוד הממוחשבות, כמפורט להלן:

  • קורס המכינה (טרום תחילת הלימוד) – 8 מפגשים, בני 3 שעות כל אחד, הנערכים פעמיים בשבוע בחודשיים האחרונים לתקופת ההתמחות (ינואר-פברואר במועדי קיץ או יולי-אוגוסט במועדי חורף). קורס המכינה מתמקד בכל חלקי הבחינה ונועד בעיקרו להקניית המיומנויות הנדרשות להצלחה בבחינת ההסמכה. במסגרת הקורס התלמידים ייחשפו לתכנים שנועדו לפתח מיומנות לפתרון שאלות רב-ברירה, לרבות שאלות אמת, והכנה לקראת תקופת הלימוד עצמה. כמו כן, הקורס נועד להקל על ההתמודדות עם חומר הלימוד בתקופת הלימוד לבחינה, מוריד לחץ מנטלי ומונע בזבוז זמן יקר ועבודה לא נכונה במהלך תקופת הלימוד עם ספרי הלימוד. הקורס ייערך בבאר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, ראשון לציון ותל אביב.
  • קורס הליווי (במהלך תקופת הלימוד) – 11 מפגשי לימוד, בני 3.5-3 שעות כל אחד, הנערכים בין פעם לפעמיים בשבוע במקביל ללימוד העצמי בבית (מרץ-מאי במועדי קיץ או ספטמבר-נובמבר במועדי חורף). בקורס הליווי יושם דגש על יישום החומר, לאחר שנלמד בבית בהתאם לתוכנית הלימודים. לאור היקפי חומר הלימוד ואופי השאלות בבחינה, קורס הליווי יתמקד בלימוד טכניקות וכלים להטמעת החומר, במתן כלים לזכירת סוגיות מורכבות ובהתמודדות עם שאלות רב-ברירה. בנוסף, התלמידים בקורס יתרגלו שאלות נוספות על אלו שבספרים. הקורס ייערך בבאר שבע, הרצליה, חיפה, ירושלים, נתניה, ראשון לציון, רמת גן ותל אביב.
  • ערכת הספרים וגישה למערכות הלימוד הממוחשבות – כלל ספרי הלימוד לבחינת ההסמכה ובפרט ספרי לימוד בדין הדיוני והמהותי, ספרי חקיקה וספרים בניסוח משפטי; גישה מלאה למערכת הלמידה והתחקור הממוחשבת – "הסימולטור", אשר מלווה את התלמידים לאורך תקופת הלימוד. כמו כן, התלמידים במסלול זה זכאים למענה מקצועי בתקופת הלימוד העצמי.
  • סדנת תגבור בניסוח משפטי – מונה 3 מפגשים במתכונת מצומצמת ומיועד לתלמידים אשר זקוקים לחיזוק בתחום הניסוח המשפטי אשר נחשב לחלק חשוב בבחינה. במסגרת המפגשים יתמודדו התלמידים עם סוגיות שונות העולות לנוכח משימות הניסוח שהופיעו בבחינות האחרונות ותילמדנה טכניקות להתמודדות עם מטלות כתיבה מורכבות. כמו כן, הסדנה מתאימה גם לתלמידים המעוניינים לשפר את יכולת הניסוח המשפטי. הסדנה תיערך בתל אביב.
  • בדיקת מטלות ניסוח משפטי – המשתתפים במסלול °360 זכאים להגיש לבדיקה 3 מטלות ניסוח משפטי מבין כלל מטלות הניסוח שאותן יש לבצע במהלך תקופת הלימוד לבחינה. המטלות תיבדקנה על ידי עורך-דין מטעם צוות המתמחה ויינתן עליהן ציון.

הבחירה במסלול °360 תאפשר לך ללמוד בהליך הדרגתי ומתון יותר תוך ביצוע מספר רב של חזרות ותרגולים אשר יסייעו לך להבין ולזכור טוב יותר את חומר הלימוד.

על מנת להבטיח את מקומך במסלול ועל מנת לעבור בהצלחה ובראש שקט את הבחינה אנו מזמינים אותך להירשם למסלול °360! 

 

המתמחה - מומחים בהכנה לבחינות הלשכה!

* הלו"ז הסופי של הקורסים יתואם בכפוף לתאריך הבחינה, שיפורסם על ידי לשכת עורכי הדין.

הסיפור שלנו
פתרונות טכנולוגיים
הכשרה מקצועית
ספרות מקצועית
המתמחה
חנות
שירות ותמיכה
  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ

אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון