החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ היא חברה בבעלות מלאה של לשכת עורכי הדין וכיום היא מונה כ-50 עובדים. החברה פועלת בשוק עורכי הדין עשרות שנים וכוללת מחלקות שונות אשר מטרתן לתת מענה לכלל הצרכים של ציבור עורכי הדין.
בתחילת דרכנו מרב המאמצים התמקדו בהוצאה לאור של ספרים חדשים ואיכותיים בתחום המשפט, ואלו הפכו מיד לרבי מכר. עם הזמן, כשהתפתחו צרכים נוספים מטעם קהילת עורכי הדין, פיתחנו קורסים והכשרות מקצועיות בתחומים מעשירים וחדשניים. כמו כן, בשנים האחרונות חלה 'מהפכת' חדשנות בחברה, אשר הובילה אותנו להשיק בכל שנה מוצרים חדשים. מוצרים אלה הם חוד החנית בעולם הטכנולוגי, ומטרתם לייעל את תהליכי העבודה השוטפת של עורכי הדין.
החברה במתכונתה הנוכחית משמשת זרועה הארוכה של לשכת עורכי הדין, ובהתאם חרטה על דגלה את ערכי המצוינות, האיכות והמקצועיות. ערכים אלו מנחים אותנו בדרכנו ובפועלנו לפיתוח ולהשאת מידע משפטי, ולהענקת שירותים נלווים ייחודיים לקהילת המשפטנים ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות. המדיניות המוצהרת שלנו היא להפחית את מחירי המוצרים השונים בעולם המשפט באופן ניכר.
בין מוצרי הדגל שמציעה כיום החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין תוכלו למצוא את "אסקי" – מחולל הטפסים והחוזים, "כרטיס חכם" – הקשר הישיר שלכם למערכת נט המשפט ו"המתמחה" – הקורס המוביל להכשרת עורכי דין.

הסיפור שלנו
פתרונות טכנולוגיים
הכשרה מקצועית
ספרות מקצועית
המתמחה
חנות
שירות ותמיכה
  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ

אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון